• <listing id="xx88x"></listing>
    <tt id="xx88x"><pre id="xx88x"></pre></tt>
  • <acronym id="xx88x"></acronym>
  • <tt id="xx88x"><rt id="xx88x"></rt></tt>
        <listing id="xx88x"><cite id="xx88x"></cite></listing>

        1. Skip to main content
          Font Size
          Font Style
          Accessibility Issues?
          Let Us Know

          Elected Officials

          Elected officials info?last updated on 4/30/2020, 3:40pm

          Find My District

          For a printable brochure of elected officials and their contact information, contact our Records Department.

          National Officials

          White House Website

          President - 4 Year Term (Next Election 2020)
          Donald J. Trump (R)
          The White House
          1600 Pennsylvania Ave. NW
          Washington, D.C. 20500
          202-456-1414
          Donald J. Trump White House Page
          comments@whitehouse.gov
          ?
          Vice President – 4 Year Term (Next Election 2020)
          Michael R. Pence (R)
          The White House
          1600 Pennsylvania Ave. NW?
          Washington, D.C. 20500
          202-456-1414
          Michael R. Pence White House Page
          comments@whitehouse.gov
          ?

          United States Senate Website

          United States Senator ?
          6 Year Term (Next Election 2022) ?
          Marco Rubio (R) Florida Address:
          284 Russell Senate Office Building 201 S. Orange Ave., Suite 350
          Washington, D.C. 20510 Orlando, FL 32801
          202-224-3041 407-254-2573
          Marco Rubio Website ?
          Email Marco Rubio ?
          ? ?
          United States Senator ?
          6 Year Term (Next Election 2024) ?
          Rick Scott (R) Florida Address:
          B3 Russell Senate Office Building 111 N. Adams St., Suite 208
          Washington, D.C. 20510 Tallahassee, FL 32301
          202-224-5274 850-942-8415
          Rick Scott Website ?
          help@rickscott.senate.gov ?
          ? ?

          United States House of Representatives Website

          United States Representative, District 7 ?
          2 Year Term (Next Election 2020) ?
          Stephanie Murphy (D) Florida Address:
          1710 Longworth House Office Building 225 E. Robinson St., Suite 525
          Washington, D.C. 20515 Orlando, FL 32801
          202-225-4035 888-205-5421
          Stephanie Murphy Website ?
          Email Stephanie Murphy ?
          ? ?
          United States Representative, District 8 ?
          2 Year Term (Next Election 2020) ?
          Bill Posey (R) Florida Address:
          2150 Rayburn House Office Building 2725 Judge Fran Jamieson Way, Building C
          Washington, D.C. 20515 Melbourne, FL 32940
          202-225-3671 321-632-1776
          Bill Posey Website ?
          Email Bill Posey ?
          ? ?
          United States Representative, District 9 ?
          2 Year Term (Next Election 2020) ?
          Darren Soto (D) Florida Address:
          1507 Longworth House Office Building 804 Bryan St.
          Washington, D.C. 20515 Kissimmee, FL 34741
          202-225-9889 407-452-1171
          Darren Soto Website ?
          Email Darren Soto ?
          ? ?
          United States Representative, District 10 ?
          2 Year Term (Next Election 2020) ?
          Val Demings (D) Florida Address:
          217 Cannon House Office Building 2295 S. Hiawassee Rd., Suite 301
          Washington, D.C. 20515 Orlando, FL 32835
          202-225-2176 321-388-9808
          Val Demings Website ?
          Email Val Demings ?

          ?

          State Officials?

          Governor
          4 Year Term (Next Election 2022)
          Ron DeSantis (R)
          The Capitol
          400 S. Monroe St.
          Tallahassee, FL 32399
          850-488-7146
          Governor Website
          Email the Governor
          ?
          Lieutenant Governor
          4 Year Term (Next Election 2022)
          Jeanette Nu?ez (R)
          The Capitol
          400 S. Monroe St.
          Tallahassee, FL 32399
          850-488-7146
          Lieutenant Governor Website
          Email Lieutenant Governor
          ?
          Secretary of State – Appointed Position
          Laurel M. Lee
          R.A. Gray Building
          500 S. Bronough St.
          Tallahassee, FL 32399
          850-245-6500
          Department of State Website
          SecretaryofState@DOS.MyFlorida.com
          ?
          Attorney General
          4 Year Term (Next Election 2022)
          Ashley Moody (R)
          The Capitol, PL-01
          400 S. Monroe St.
          Tallahassee, FL 32399
          850-414-3300
          Attorney General Website
          ashley.moody@myfloridalegal.com
          ?
          Commissioner of Agriculture
          4 Year Term (Next Election 2022)
          Nicole “Nikki” Fried (D)
          Florida Department of Agriculture and Consumer Services, Plaza Level 10
          The Capitol
          400 S. Monroe St.
          Tallahassee, FL 32399
          850-488-3022
          Commissioner of Agriculture Website
          Email Department of Agriculture
          ?
          Commissioner of Education – Appointed Position
          Richard Corcoran
          Turlington Building, Suite 1514
          325 W. Gaines St.
          Tallahassee, FL 32399
          850-245-0505
          Department of Education Website
          commissioner@fldoe.org
          ?
          Chief Financial Officer
          4 Year Term (Next Election 2022)
          Jimmy Patronis (R)
          The Capitol
          200 E. Gaines St.
          Tallahassee, FL 32399
          850-413-3100
          Consumer Helpline: 1-800-342-2762
          Chief Financial Officer Website
          Email Department of Financial Services
          ?

          Florida State Senate Website

          State Senate Mailing Address
          404 S. Monroe St.
          Tallahassee, FL 32399
          Call the Orange County Legislative Delegation Office at 407-836-7395?
          to verify or obtain contact information.
          ?
          State Senator, District 11 ?
          4 Year Term (Next Election 2020) ?
          Randolph Bracy (D) ?
          213 Senate Office Building District Office:
          404 S. Monroe St. 150 N. Lakeshore Dr.
          Tallahassee, FL 32399 Ocoee, FL 34761
          850-487-5011 407-656-6716
          Randolph Bracy Website ?
          bracy.randolph.web@flsenate.gov ?
          ? ?
          State Senator, District 13 ?
          4 Year Term (Next Election 2020) ?
          Linda Stewart (D) ?
          205 Senate Office Building District Office:
          404 S. Monroe St. 1726 S. Bumby Ave.
          Tallahassee, FL 32399 Orlando, FL 32806
          850-487-5013 407-893-2422
          Linda Stewart Website ?
          stewart.linda.web@flsenate.gov ?
          ? ?
          State Senator, District 15 ?
          4 Year Term (Next Election 2020) ?
          Victor M. Torres, Jr. (D) ?
          226 Senate Office Building District Office:
          404 S. Monroe St. 101 Church St., Suite 305
          Tallahassee, FL 32399 Kissimmee, FL 34741
          850-487-5015 407-846-5187
          Victor Torres Website ?
          torres.victor.web@flsenate.gov ?
          ? ?

          Florida House of Representatives Website

          State House of Representatives Mailing Address
          402 S. Monroe St.
          Tallahassee, FL 32399
          Call the Orange County Legislative Delegation Office at 407-836-7395?
          to verify or obtain contact information.
          ?
          State Representative, District 30 ?
          2 Year Term (Next Election 2020) ?
          Joy Goff-Marcil (D) ?
          1302 The Capitol District Office:
          402 S. Monroe St. 630 S. Maitland Ave., Suite 120
          Tallahassee, FL 32399 Maitland, FL 32751
          850-717-5030 407-623-1010
          Joy Goff-Marcil Website ?
          joy.goff-marcil@myfloridahouse.gov ?
          ? ?
          State Representative, District 31 ?
          2 Year Term (Next Election 2020) ?
          Jennifer Sullivan (R) ?
          308 House Office Building District Office:
          402 S. Monroe St.? 2755 S. Bay St., Unit D
          Tallahassee, FL 32399 Eustis, FL 32726
          850-717-5031 352-742-6275
          Jennifer Sullivan Website ?
          jennifer.sullivan@myfloridahouse.gov ?
          ? ?
          State Representative, District 44 ?
          2 Year Term (Next Election 2020) ?
          Geraldine F. Thompson (D) ?
          1102 The Capitol? District Office:
          402 S. Monroe St. 511 W. South St.,?Suites 202, 204, 205
          Tallahassee, FL 32399 Orlando, FL 32805
          850-717-5044? 407-245-0288
          Geraldine Thompson Website ?
          geraldine.thompson@myfloridahouse.gov ?
          ? ?
          State Representative, District 45 ?
          2 Year Term (Next Election 2020) ?
          Kamia L. Brown (D) ?
          1003 The Capitol?? District Office:
          402 S. Monroe St. 150 N. Lakeshore Dr.
          Tallahassee, FL 32399 Ocoee, FL 34761
          850-717-5045 407-905-3806
          Kamia Brown Website ?
          kamia.brown@myfloridahouse.gov ?
          ? ?
          State Representative, District 46 ?
          2 Year Term (Next Election 2020) ?
          Bruce Antone (D) ?
          300 House Office Building District Office:
          402 S. Monroe St. 927 S. Goldwyn Ave., Suite 216
          Tallahassee, FL 32399 Orlando, FL 32805
          850-717-5046 407-445-5313
          Bruce Antone Website ?
          bruce.antone@myfloridahouse.gov ?
          ? ?
          State Representative, District 47 ?
          2 Year Term (Next Election 2020) ?
          Anna V. Eskamani (D) ?
          1002 The Capitol District Office:
          402 S. Monroe St.? 1507 E. Concord St.
          Tallahassee, FL 32399 Orlando, FL 32803
          850-717-5047 407-228-1451
          Anna Eskamani Website ?
          Anna.Eskamani@myfloridahouse.gov ?
          ? ?
          State Representative, District 48 ?
          2 Year Term (Next Election 2020) ?
          Amy Mercado (D) ?
          406 House Office Building District Office:
          402 S. Monroe St.? 6000 S. Rio Grande Ave., Suite 101
          Tallahassee, FL 32399 Orlando, FL 32809
          850-717-5048 407-251-2388
          Amy Mercado Website ?
          amy.mercado@myfloridahouse.gov ?
          ? ?
          State Representative, District 49 ?
          2 Year Term (Next Election 2020) ?
          Carlos Guillermo Smith (D) ?
          1003 The Capitol District Office:
          402 S. Monroe St. 4063 N. Goldenrod Rd., Unit 3
          Tallahassee, FL 32399 Winter Park, FL 32792
          850-717-5047 407-681-5433
          Carlos Guillermo Smith Website ?
          carlos.smith@myfloridahouse.gov ?
          ? ?
          State Representative, District 50 ?
          2 Year Term (Next Election 2020) ?
          Rene “Coach P” Plasencia (R) ?
          317 House Office Building District Office:
          402 S. Monroe St.? 400 South St., Suite 1C
          Tallahassee, FL 32399 Titusville, FL 32780
          850-717-5050 321-383-5151
          Rene Plasencia Website ?
          rene.plasencia@myfloridahouse.gov ?

          ?

          Judicial Offices

          Florida Supreme Court – 6 Year Terms
          Judges are selected on merit and retained in office by majority vote in the general elections.
          Florida Supreme Court Website
          publicinformation@flcourts.org
          ?
          Chief Judge: Charles T. Canady John D. Couriel Renatha S. Francis
          Jorge Labarga Alan Lawson Carlos G. Mu?iz
          Ricky Polston ? ?

          ?

          5th District Appellate Court – 6 Year Terms
          Judges are selected on merit and retained in office by majority vote in the general elections.
          5th District Website
          5dca-pubinfo@flcourts.org
          ?
          Chief Judge: Kerry I. Evander Jay P. Cohen James A. Edwards
          Eric J. Eisnaugle Jamie R. Grosshans John M. Harris
          Brian D. Lambert Richard B. Orfinger Meredith S. Sasso
          Dan Traver F. Rand Wallis ?

          ?

          9th Judicial Circuit – 6 Year Terms
          9th Circuit Website
          ctadkl1@ocnjcc.org
          ?
          Chief Judge: Donald A. Myers, Jr. Group 13 Next Election 2022
          Gail A. Adams Group 11 Next Election 2024
          Chad K. Alvaro Group 6 Next Election 2020
          Alan S. Apte Group 21 Next Election 2020
          Jeffrey L. Ashton Group 15 Next Election 2024
          Elaine A. Barbour Group 18 Next Election 2020
          Denise Kim Beamer Group 10 Next Election 2020
          John D.W. Beamer Group 14 Next Election 2022
          Alice L. Blackwell Group 8 Next Election 2022
          Mark S. Blechman Group 20 Next Election 2024
          Paetra T. Brownlee Group 42 Next Election 2022
          Luis F. Calderon Group 4 Next Election 2022
          Keith A. Carsten Group 36 Next Election 2020
          Vincent S. Chiu Group 44 Next Election 2022?
          A. James Craner Group 3 Next Election 2022
          Patricia A. Doherty Group 28 Next Election 2024
          Robert J. Egan Group 17 Next Election 2022
          Jenifer M. Harris Group 5 Next Election 2024
          Heather L. Higbee Group 16 Next Election 2020
          John E. Jordan Group 2 Next Election 2020
          John Marshall Kest Group 1 Next Election 2020
          Michael Kraynick Group 34 Next Election 2020
          Alicia L. Latimore Group 40 Next Election 2020
          Bob LeBlanc Group 43 Next Election 2024
          Diego Madrigal III Group 24 Next Election 2020
          Leticia Marques Group 7 Next Election 2024
          Jon B. Morgan Group 39 Next Election 2020
          Lisa T. Munyon Group 38 Next Election 2022
          Michael Murphy Group 19 Next Election 2024
          Julie H. O'Kane Group 23 Next Election 2022
          Renee A. Roche Group 9 Next Election 2022
          Heather Pinder Rodriquez Group 33 Next Election 2020
          Margaret H. Schreiber Group 12 Next Election 2020
          Laura Shaffer Group 41 Next Election 2024
          Patricia L. Strowbridge Group 29 Next Election 2022
          Diana M. Tennis Group 32 Next Election 2020
          Janet C. Thorpe Group 35 Next Election 2020
          Greg A. Tynan Group 25 Next Election 2022
          Kevin B. Weiss Group 30 Next Election 2020
          Keith F. White Group 27 Next Election 2024
          Reginald K. Whitehead Group 31 Next Election 2020
          Tanya Davis Wilson Group 37 Next Election 2024
          Wayne C. Wooten Group 22 Next Election 2020
          Tom Young Group 26 Next Election 2024

          ?

          County Court Judges – 6 Year Terms
          Orange County Courthouse
          425 N. Orange Ave.
          Orlando, FL 32801
          407-836-2050
          County Judges Website
          Contact Ninth Circuit
          ?
          Martha C. Adams Group 6 Next Election 2024
          Faye L. Allen Group 3 Next Election 2020
          Vacant Group 17 Next Election 2022
          Jeanette Dejuras Bigney Group 7 Next Election 2020
          Andrew L. Cameron Group 13 Next Election 2024
          Tina Caraballo Group 10 Next Election 2020
          Amy J. Carter Group 14 Next Election 2024
          Vacant Group 2 Next Election 2022
          Eric H. Dubois Group 1 Next Election 2022
          Brian F. Duckworth Group 15 Next Election 2020
          Evellyn Jewett Group 5 Next Election 2022
          Steve Jewett Group 18 Next Election 2024
          David P. Johnson Group 4 Next Election 2022
          Gisela T. Laurent Group 12 Next Election 2022
          Adam McGinnis Group 11 Next Election 2024
          Wayne Shoemaker Group 9 Next Election 2022
          Elizabeth Starr Group 8 Next Election 2022
          Carly S. Wish Group 16 Next Election 2020

          ?

          County Officials

          Board of County Commissioners

          4 Year Terms (Nonpartisan)
          201 S. Rosalind Ave., 5th Floor, Orlando, FL 32801
          Mailing Address: P.O. Box 1393, Orlando, FL 32802
          Phone: 407-836-7350
          Board of County Commissioners Website
          ?
          County Mayor Jerry L. Demings Next Election 2022 County Mayor Website mayor@ocfl.net
          District One Betsy VanderLey Next Election 2020 District 1 Commissioner Website district1@ocfl.net
          District Two Christine Moore Next Election 2022 District 2 Commissioner Website district2@ocfl.net
          District Three Mayra Uribe Next Election 2020 District 3 Commissioner Website district3@ocfl.net
          District Four Maribel Gomez Cordero Next Election 2022 District 4 Commissioner Website district4@ocfl.net
          District Five Emily Bonilla* Next Election 2020 District 5 Commissioner Website district5@ocfl.net
          District Six Victoria P. Siplin Next Election 2022 District 6 Commissioner Website district6@ocfl.net
          *2020 Vice Mayor

          ?

          Constitutional Officers

          4 Year Terms - Next Election 2020
          ?
          Clerk of the Courts ?
          Tiffany Moore Russell ?
          425 N. Orange Ave. Mailing Address:
          Orlando, FL 32801 P.O. Box 4994
          Phone:?407-836-2060 Orlando, FL 32801
          Clerk of Courts Website ?
          Contact Clerk's Office ?
          ? ?
          Comptroller ?
          Phil Diamond ?
          201 S. Rosalind Ave.? Mailing Address:
          Orlando, FL 32801 P.O. Box 38
          Phone: 407-836-5690 Orlando, FL 32802
          Comptroller Website ?
          Contact Comptroller ?
          ? ?
          Property Appraiser
          Rick Singh
          200 S. Orange Ave., Suite 1700
          Orlando, FL 32801
          Phone: 407-836-5044
          Property Appraiser Website
          ricksingh@ocpafl.org
          ?
          Public Defender*
          Bob Wesley (D)
          435 N. Orange Ave.
          Orlando, FL 32801
          Phone: 407-836-4800
          Public Defenders Website
          pubdef@circuit9.org
          *Serves Orange and Osceola counties
          ?
          Sheriff
          John W. Mina
          2500 W. Colonial Dr.
          Orlando, FL 32804
          Phone: 407-254-7000
          Contact Sheriff's Office
          ?
          State Attorney* ?
          Aramis D. Ayala (D) ?
          415 N. Orange Ave. Mailing Address:
          Orlando, FL 32801 P.O. Box 1673
          Phone:?407-836-2400 Orlando, FL 32802
          State Attorney Website ?
          *Serves Orange and Osceola counties
          ?
          Supervisor of Elections ?
          Bill Cowles ?
          119 W. Kaley St. Mailing Address:
          Orlando, FL 32806 P.O. Box 562001
          Phone: 407-836-2070 Orlando, FL? 32856-2001
          Fax: 407-254-6596 ?
          Supervisor of Elections Homepage ?
          Contact Us Page ?
          ? ?
          Tax Collector
          Scott Randolph
          200 S. Orange Ave., Suite 1500
          Orlando, FL 32801
          Phone: 407-836-2709
          Tax Collector Website
          outreach@octaxcol.com

          ?

          Soil and Water Conservation Districts

          4 Year Terms (Nonpartisan)
          Orange Soil and Water Conservation District Website
          orangeflswcd@gmail.com
          ?
          District One Michael D. Barber* Next Election 2020 Soil & Water Seat 1 Website
          District Two Vacant Next Election 2020 Soil & Water Seat 2 Website
          District Three Nicole V. McLaren Next Election 2020 Soil & Water Seat 3 Website
          District Four Dawn Curtis Next Election 2022 Soil & Water Seat 4 Website
          District Five Tiffany S. Dziekan Next Election 2020 Soil & Water Seat 5 Website
          *2020 Chair

          ?

          School Board Members

          Orange County Public Schools Website
          School Board Services Website
          School Board Contact Information
          Mailing Address:
          445 W. Amelia St.
          Orlando, FL 32801
          Phone: 407-317-3236
          ?
          Superintendent of Schools
          Barbara M Jenkins - Appointed by School Board
          Ronald Blocker Educational?Leadership Center
          445 W. Amelia St.
          Orlando, FL 32801
          Phone: 407-317-3209
          Superintendent Website
          Supt@ocps.net
          ?
          School Board Chair?- 4 Year Term (Next Election 2022)
          Teresa Jacobs
          P.O. Box 271
          Orlando, FL 32802
          Phone:?407-317-3236
          School Board Chair Website
          teresa.jacobs@ocps.net
          ?
          School Board Members?- 4 Year Terms
          District One Angie Gallo Next Election 2022 School Board District 1 Website angela.gallo@ocps.net
          District Two Johanna López Next Election 2022 School Board District 2 Website johanna.lopez@ocps.net
          District Three Linda Kobert Next Election 2022 School Board District 3 Website Linda.Kobert@ocps.net
          District Four Pam Gould Next Election 2020 School Board District 4 Website pamela.gould@ocps.net
          District Five Kathleen "Kat" Gordon* Next Election 2020 School Board District 5 Website kathleen.gordon@ocps.net
          District Six Karen Castor Dentel Next Election 2020 School Board District 6 Website Karen.CastorDentel@ocps.net
          District Seven Melissa Byrd Next Election 2020 School Board District 7 Website melissa.byrd@ocps.net
          *2019 Vice Chair

          ?

          Municipal Officials

          Apopka

          Apopka Website
          4 Year Terms
          Interim City Clerk Susan Bone 407-703-1704
          Deputy ? 407-703-1704
          Mayor Bryan Nelson Next Election 2022
          City Council, Seat 1 Alexander Smith Next Election 2022
          City Council, Seat 2 Alice Nolan Next Election 2022
          City Council, Seat 3 Doug Bankson Next Election 2024
          City Council, Seat 4 Kyle Becker Next Election 2024

          ?

          Bay Lake

          Bay Lake Website
          City Clerk Tina Graham 407-828-2241
          Mayor - elected by Council every January Todd M. Watzel Next Election 2020
          Council Member - 3 Year Term Todd M. Watzel Next Election 2020
          Council Member - 6 Year Term Joel Edwards Next Election 2020
          Council Member - 6 Year Term Morgan Palfreyman Next Election 2023
          Council Member - 3 Year Term Mark Krause Next Election 2020
          Council Member - 3 Year Term Wendy Duncan Next Election 2020

          ?

          Belle Isle

          Belle Isle Website
          3 Year Terms
          City Clerk Yolanda Quiceno 407-851-7730
          Mayor Nick Fouraker Next Election 2022
          City Council, District 1 Ed Gold Jr. Next Election 2023
          City Council, District 2 Anthony Carugno Next Election 2022
          City Council, District 3 Karl Shuck Next Election 2022
          City Council, District 4 Mike Sims Next Election 2022
          City Council, District 5 Harv Readey Next Election 2021
          City Council, District 6 Jim Partin Next Election 2021
          City Council, District 7 Sue Nielsen Next Election 2023

          ?

          Eatonville

          Eatonville Website
          4 Year Terms
          Town Clerk Cathleen Williams 407-623-8900
          Mayor Eddie Cole Next Election 2022
          Council, Seat 1 Eddie Cole Next Election 2022
          Council, Seat 2 Theo Washington Next Election 2022
          Council, Seat 3 Rodney Daniels Next Election 2022
          Council, Seat 4 Tarus Mack Next Election 2024
          Council, Seat 5 Angie Gardner Next Election 2024

          ?

          Edgewood

          Edgewood Website
          4 Year Terms
          City Clerk Bea Meeks 407-851-2920
          Mayor John Dowless Next Election 2022
          Council President Richard Alan Horn Next Election 2022
          Council Member Ben Pierce Next Election 2021
          Council Member Lee Chotas Next Election 2021
          Council Member Susan Lomas Next Election 2023
          Council Member Chris Rader Next Election 2023

          ?

          Lake Buena Vista

          Lake Buena Vista Website
          City Clerk Tina Graham 407-828-2241
          Mayor - elected by Council every January Maurice Bone Next Election 2020
          Council Member - 3 Year Term Charlie Reed Next Election 2020
          Council Member - 3 Year Term Maurice Bone Next Election 2020
          Council Member - 3 Year Term Renee Raper Next Election 2020
          Council Member - 6 Year Term Mike Sheehan Next Election 2020
          Council Member - 6 Year Term Tom Nedorost Next Election 2023

          ?

          Maitland

          Maitland Website
          3 Year Terms
          City Clerk Maria Waldrop 407-539-6219
          Mayor Dale McDonald Next Election 2021
          Council, Seat 1 Mike Thomas Next Election 2022
          Council, Seat 2 Vance Guthrie Next Election 2023
          Council, Seat 3 Michael Wilde Next Election 2022
          Council, Seat 4 Lindsay R. Hall Harrison Next Election 2023

          ?

          Oakland

          Oakland Website
          4 Year Terms
          Town Clerk Elise Hui 407-656-1117
          Mayor Kathy Stark Next Election 2024
          Council, Seat 1 Rick Polland Next Election 2022
          Council, Seat 2 Michael F. Satterfield Next Election 2024
          Council, Seat 3 Salvador Ramos Next Election 2024
          Council, Seat 4 Joseph McMullen Next Election 2022

          ?

          Ocoee

          Ocoee Website
          3 Year Terms
          City Clerk Melanie Sibbitt 407-905-3105
          Mayor Rusty Johnson Next Election 2022
          City Commissioner, District 1 Larry Brinson Sr. Next Election 2022
          City Commissioner, District 2 Rosemary Wilsen Next Election 2021
          City Commissioner, District 3 Richard Firstner Next Election 2022
          City Commissioner, District 4 George Oliver III Next Election 2021

          ?

          Orlando

          Orlando Website
          4 Year Terms
          City Clerk Stephanie Herdocia 407-246-2251
          Mayor Buddy Dyer Next Election 2023
          City Commissioner, District 1 Jim Gray Next Election 2021
          City Commissioner, District 2 Antonio "Tony" Ortiz Next Election 2023
          City Commissioner, District 3 Robert Stuart Next Election 2021
          City Commissioner, District 4 Patty Sheehan Next Election 2023
          City Commissioner, District 5 Regina I. Hill Next Election 2021
          City Commissioner, District 6 Bakari F. Burns Next Election 2023

          ?

          Windermere

          Windermere Website
          2 Year Terms
          Town Clerk Dorothy Burkhalter 407-876-2563
          Mayor Jim O’Brien Next Election 2022
          Council Member Liz Andert Next Election 2021
          Council Member Loren "Andy" Williams Next Election 2022
          Council Member Bob McKinley Next Election 2021
          Council Member Chris Sapp Next Election 2022
          Council Member Bill Martini Next Election 2021

          ?

          Winter Garden

          Winter Garden Website
          3 Year Terms
          City Clerk Angee Grimmage 407-656-411 ext. 2297
          Mayor John Rees Next Election 2023
          City Commissioner, District 1 Lisa Bennett Next Election 2023
          City Commissioner, District 2 Bob Buchanan Next Election 2021
          City Commissioner, District 3 Mark A. Maciel Next Election 2021
          City Commissioner, District 4 Colin Sharman Next Election 2021

          ?

          Winter Park

          Winter Park Website
          3 Year Terms
          City Clerk Rene S. Cranis 407-599-3277
          Mayor Steven Leary Next Election 2021
          City Commissioner, Seat 1 Marty Sullivan Next Election 2023
          City Commissioner, Seat 2 Sheila DeCiccio Next Election 2023
          City Commissioner, Seat 3 Carolyn Cooper Next Election 2022
          City Commissioner, Seat 4 Todd Weaver Next Election 2022
          精选好彩二四六天天好彩